ישיבתית המתמיד דרכא, קרית שמונה

מצוינות לימודית, יחס אישי, ליווי צמוד לכל תלמיד בוגרי כיתות ו'-ח'
ישיבתית המתמיד דרכא, ישיבה – קרית שמונה – הינו בית ספר שש שנתי הנותן מענה איכותי לתלמידים הדתיים והמסורתיים בקרית שמונה ובאזור. בית הספר מעודד כל תלמיד ותלמיד להגיע למיצוי מרבי של יכולותיו האישיות. האווירה המשפחתית והיחס האישי משמשים מפתח לצמיחה, התפתחות ומצוינות!

בית הספר נמצא בתנופת שינוי והתקדמות עם כניסתה של רשת דרכא. בניהולה של הרשת זוכה בית הספר לליווי ולמשאבים רבים אשר מסייעים לקדם את בית הספר לאופקים חדשים של איכות, ייחודית ומצוינות.

בבית הספר ישיבתית המתמיד דרכא, ישיבה – קרית שמונה – נבנתה תוכנית מודולרית המאפשרת לכל ילד בחירה, התפתחות והתקדמות בתחומי הדעת והרוח הקרובים לליבו. בין האשכולות: תוכנית הצטיינות מדעית, כיתת מדרשה בשיתוף עם ישיבת ההסדר ומערך סיוע המאפשר גם לתלמידים מתקשים להגיע להצלחה לימודית מלאה.

רואים כל ילד
מעקב צמוד אחרי הישגיו של כל תלמיד ובניית תוכנית אישית מתוך כוונה למקסם את סיכויי ההצלחה הלימודית. לימוד בקבוצות קטנות. תעודת בגרות איכותית ואחוזי בגרות גבוהים.

חינוך למצוינות
תכנית מצוינות בשיתוף עם מכללת תל-חי מכיתה ז' עד י"ב. חשיפה לאקדמיה. עבודת גמר במגוון תחומים מדעיים: פיסיקה, מחשבים, ביולוגיה, כימייה. 10 יח"ל מדעיות.

כיתת מדרשה
לימודי העשרה תורניים ייחודיים לתלמידים המעוניינים בכך בשיתוף עם ישיבת ההסדר קריית שמונה. פעילויות שיא מיוחדות לתלמידים המשתתפים בתוכנית לאורך כל השנה.

פעילות חברתית איכותית – מעגל בטבע
חוג חוויתי אשר פועל בטבע ומהווה תשתית לפעילות חינוכית, מתוך מטרה להעניק למשתתפים כלים לחיים: תקשורת, שיתוף פעולה, עבודת צוות, גיבוש כיתתי, עצמאות והתמודדות עם מטלות ומשימות מורכבות.

בבית הספר מתקיימים חוגי מוסיקה קבועים ושיעורי גיטרה בקבוצות קטנות
רוצה גם אתה לבלוט ולהפגין את כשרונך? הצטרף ללהקת בית הספר!

חזרה לבתי הספר

פרטי קשר: ישיבתית המתמיד דרכא

מנהל בית הספר: הרב אריאל פריש

מזכירות ביה״ס:

04-6940284

04-6941552

הרצל 69, קרית שמונה